BookmakeRReview
Навчання

Якого букмекера вибрати? Головне для бетторів-новачків

Якого букмекера вибрати? Головне для бетторів-новачків

Бажаючі спробувати себе в ставках часто спотикаються вже на першому кроці. Їх цікавить питання: як вибрати букмекера? Яким критеріям він повинен відповідати, щоб проблем не виникало, а гра приносила задоволення?

Критеріїв вибору букмекерської контори може бути декілька. Кожен з них по‑своєму важливий, тому ділити все характеристики за ступенем важливості ми не будемо, а просто розповімо, на що гравцеві потрібно звертати увагу перед реєстрацією на сайті букмекерської контори.

Букмекер повинен бути надійним

Надійність - мабуть, найголовний критерій при виборі букмекера. Чим вона вимірюється? Все просто: виплатою виграшів. Надійний букмекер повинен без проблем виплачувати те, що заробив гравець, і чітко, без вигадок і ухилення, слідувати зазначеним на сайті контори правилам розрахунку ставок.

Вік, репутація і популярність букмекера також мають значення. Якщо компанія в букмекерському бізнесі давно, це означає, що вона змогла зайняти свою нішу на ринку, заробила хорошу репутацію у клієнтів і досить надійна. Що стосується популярності, то тут потрібно бути уважним: якщо ви багато разів чули назву компанії, це не обов'язково говорить про те, що вона надійна. Може бути так, що перед вами букмекер‑одноденка, який витратився на рекламу в соціальних мережах і на відповідний супровід на ресурсах з онлайн‑фільмами.

Обов'язкова умова надійності букмекера - наявність ліцензії. На сайті БК повинні бути розміщені дані по ліцензії, її номер і дата видачі.

Хороший букмекер популярний у відгуках

Щоб зрозуміти, яка контора більш популярна, варто звернутися до відгуків. Так, погані речі гравці пишуть набагато частіше і охочіше, і це порушує об'єктивність і цілісність загальної картинки. Але якщо одне і те ж, добре чи погане, буде повторюватися в безлічі відгуків, уявлення про переваги і недоліки букмекера отримати можна.

На профільних сайтах поганого (в основному скарг на контори) вистачає. Але в нашому випадку важливий на сам факт скарг (претензії у бетторів будуть завжди і до будь‑яких контор, так як скільки людей - стільки й думок), а то, чи дослухається до голосу народу букмекер, чи задовольняє він обґрунтовані претензії клієнтів. Це як раз важливий критерій правильної популярності контори.

Кількість спортивних подій, вибір ставок і коефіцієнти

При виборі букмекера варто звертати увагу на такі критерії, як:

  • широта лінії, тобто кількість пропонованих конторою спортивних подій, на які можна робити ставки;
  • розпис - перелік парі, які пропонує контора в рамках тієї чи іншої події. Іншими словами, кількість варіантів для ставок на певний матч;
  • величина коефіцієнта, пропонованого букмекером. Від нього залежить розмір виграшу гравця.

Кращим рішенням при розгляді цих критеріїв буде вибір золотої середини - контора, яка пропонує достатню кількість спортивних подій і при цьому готова приймати ставки по хорошим коефіцієнтами.

Якого букмекера вибрати? Головне для бетторів-новачків

Лайв‑ставки

Якщо гравця цікавлять ставки в режимі live, то до вибору букмекера потрібно підійти з не меншою відповідальністю. Не завжди обрана контора підходить для гри в prematch (тобто до початку події), буде такою ж гарною для ставок в лайв. Перелік пропозицій для гри в live можна вивчити в оглядах контор на профільних ресурсах, а також на сайтах самих букмекерів.

Крім кількості варіантів для лайв‑ставок, пропозиції букмекерів можуть відрізнятися швидкістю прийому ставок під час матчу, швидкістю розрахунку таких парі, а також розміром коефіцієнтів.

Можливості для ставок з мобільного

За останні роки обсяги інтернет‑трафіку з мобільних гаджетів перевищили запити користувачів зі стаціонарних пристроїв. Практика показує, що люди все більше використовують мобільний інтернет. Любителі робити ставки винятком не стали, а значить, мобільні версії і додатки букмекерських контор - це важливо.

Варто звертати увагу на те, наскільки сайт контори адаптований під мобільні пристрої. Також важливо, розроблені букмекером спеціальні додатки чи ні, за допомогою яких беттор може вести гру як на базі Android, так і з iPhone.

Бонуси та акції

При виборі букмекера багато гравців звертають увагу на бонусні пропозиції та акції. Якщо при виборі контори беттор орієнтується на бонуси, потрібно робити вибір на користь умов, що підходять під конкретну манеру гри конкретної людини. При цьому жертвувати заради бонусів надійністю БК категорично не можна. Крім того, потрібно мати на увазі, що умовою отримання бонусу часто є його відіграш.

Підсумок: як же вибрати кращу букмекерську контору?

Підсумовуючи все вищесказане, зазначимо основні критерії, на які гравець повинен звертати увагу при виборі контори.

  • Надійність. Сюди входять наявність ліцензії, вік букмекера і репутація контори, обгрунтованість поганих відгуків користувачів, чуйність компанії у вирішенні спірних питань.
  • Якість пропозицій букмекера. Широта лінії (достатня кількість спортивних подій, представлених на сайті контори), варіанти ставок, розмір коефіцієнтів.
  • Фінансовий аспект. Чи доступні відповідні для вас способи поповнення рахунку і виплат, чи є додаткові платіжні системи, як швидко можна вивести кошти.
  • Мобільність. Чи є мобільна версія сайту, наскільки вона зручна, чи пропонуються додатки для смартфонів і/або планшетів.
  • Бонуси та акції. Чи відповідають запропоновані умови отримання бонусів вашому підходу у веденні гри.
  • Інші важливі фактори. Зручна для вас мовна версія сайту, наявність хороших відгуків про службу підтримки, зручність використання сайту букмекера.

Коментарі

0

Ще по темі

Як заробити на ставках і чи реально це
Навчання
Як заробити на ставках і чи реально це
Букмекерські вилки - наскільки це безпрограшна стратегія ставок
Навчання
Букмекерські вилки - наскільки це безпрограшна стратегія ставок
Стратегія ставок «коридор» плюси и мінуси, приклади використання
Навчання
Стратегія ставок «коридор» плюси и мінуси, приклади використання
Відгуки про букмекерів чи можна їм довіряти та де шукати справжні
Навчання
Відгуки про букмекерів чи можна їм довіряти та де шукати справжні
Прогнози на спорт що повинен знати гравець
Навчання
Прогнози на спорт що повинен знати гравець

Усі матеріали

6