BookmakeRReview

Букмекерська контора Betandyou: огляд сайту

Букмекерська контора не має ліцензії на діяльність в Україні.

Огляд букмекера «Betandyou»: ставки, коефіцієнти та live‑сервіс

Букмекерська контора «BetAndYou» - онлайн букмекер, який працює на ринку з 2010 року. Компанія почала свою історію з надання послуг на ринках Середньої Азії, а зараз активно працює в країнах колишнього СНД, Європи, Африки. Діяльність організації заснована на ліцензії, виданої Центральним Урядом Нідерландських Антильських островів (Кюрасао).

Для клієнтів букмекер пропонує просту і швидку реєстрацію в один клік, для максимальної економії часу і безперешкодного зосередження на улюблених подіях без втрати часу. Кожен новий клієнт може розраховувати на широку бонусну програму і акції, включаючи бонус за реєстрацію.

Серед основних переваг:

  • Високі коефіцієнти.
  • Широка лінія прематч і live.
  • Швидкий розрахунок ставок і виплати.
  • Цілодобова технічна підтримка.

Лінія і коефіцієнти

У лінії букмекерської контори «Betandyou» щодня представлено більше 1000 подій, починаючи футболом, баскетболом, тенісом і хокеєм, закінчуючи настільним тенісом, біатлоном, гольфом. Також гравці можуть поставити на популярні телевізійні проекти ТВ‑ігри, віртуальний спорт, тоталізатори. Коефіцієнти у цього букмекера вище середнього. Якщо порівнювати коефіцієнти в «Betandyou» з «1XBET», то можна помітити, що різниця є незначною.

Види ставок

Букмекерська контора по багатьох видам спорту надає великий вибір додаткових ставок для конкретних подій: точний рахунок, європейський гандикап, яка команда заб'є перший гол, хід гри. Вибір ставок, як на клубному рівні, так і на рівні збірних є досить широким.

В індивідуальних видах спорту, починаючи легкою атлетикою і біатлоном, закінчуючи велоспортом, крім ставок на перемогу, можна поставити на переможця в змаганні між двома спортсменами.

«Betandyou» пропонує ставки на одинарні, експреси, системи і ланцюжки.

Щодня букмекер пропонує «Матч дня» - найкраща пропозиція. У таких матчах на всі випадки пропонуються підвищені коефіцієнти, а також збільшені максимальні ставки. Кожен учасник парі може скористатися страховкою ставки або її частини, отримати бонус за серію невдалих ставок.

Ставки Live

Ставки на події в Live доступні цілодобово. Для ставок по більшості спортивних подій, букмекер надає на вибір більше 30 маркетів, в тому числі і кутові, жовті картки, офсайди, фоли.

Запропонований для гравців трекер зі статистикою включає в себе велику кількість важливих даних. Наприклад, по ходу тенісного матчу можна стежити за кількістю ейсів, подвійних помилок, відсотком виграних очок на першій подачі, відсотком реалізації брейкпоинтов.

З недоліків варто відзначити відсутність відеотрансляцій на сайті і збільшенні маржі в порівнянні з Prematch.

Маржа

Якщо проводити паралелі між «Betandyou» і відомим букмекером «1XBET», то різниця в маржі становить всього 0.5‑1%. Це хороший результат. За ставками на матчі ТОП‑5 футбольних чемпіонатів, беттори можуть розраховувати на маржу 4‑5%. Для середніх ліг, маржа вище - близько 5‑6%.

На матчі популярних хокейних ліг (NHL, КХЛ), маржа на результати складає приблизно 3.5‑5%, на тотали - від 4%. Для популярних баскетбольних ліг маржа на фори і тотали становить від 3.5 до 5%.

Служба підтримки

Служба технічної підтримки в БК працює безперебійно, цілодобово. Зв'язатися з представниками служби технічної підтримки можна за допомогою форми «Задати питання» на головній сторінці сайту. Також можна отримати відповіді на будь‑які питання по електронній пошті - support@betandyou.com.

Єдиним недоліком технічної підтримки є відсутність номера телефону. Тому, коли потрібно терміново зв'язатися з представниками компанії, подзвонити не вийде і доведеться дочекатися письмової відповіді. Найчастіше, співробітники компанії відповідають на листи по електронній пошті протягом 10 хвилин. В особливо завантажені дні час очікування збільшується до 2 годин.

Незважаючи на це, гравці відгукуються про служби технічної підтримки добре. Служба працює цілодобово, тому зв'язатися з представником компанії можна в будь‑який час.

Мобільна версія

У букмекера «Betandyou» є мобільна версія сайту, яка підтримується будь‑якими мобільними браузерами. Мобільна версія є досить зручною, має всі необхідні функції. Також у букмекерської контори є власне мобільний додаток, який підтримує повний функціонал. Однак, у нього є серйозний недолік - програма розроблена виключно для операційної системи Android. Версія для iOS відсутній.

Висновок

Букмекерська контора «Betandyou» надає великі можливості для любителів ставок, починаючи широкою лінією і високими коефіцієнтами, закінчуючи бонусами, швидкими виплатами і мобільним додатком.