BookmakeRReview
Навчання

Відгуки про букмекерів чи можна їм довіряти та де шукати справжні

Відгуки про букмекерів чи можна їм довіряти та де шукати справжні

Новачки не завжди розуміють, як вибирати букмекера, а тому часто керуються тим, що про різні компанії пишуть в Інтернеті інші любителі ставок на спорт. Чи завжди відгуки про букмекерів правдиві і як можна використовувати інформацію з них?

Щоб зрозуміти, який букмекер надійний, а який ні, недосвідчені беттори часто відправляють в пошукову систему запити на кшталт «відгуки про БК ...» або «відгуки про Букмекерів ...». Це правильний крок, тільки ось у відповідь вони зазвичай отримують величезну кількість інформації. І знайдені висловлювання цілком можуть суперечити одне одному. У цього явища найчастіше бувають дві причини:

  • Відгуки суб'єктивні: що сподобалося одному, може не сподобатися іншому. До того ж, якісь відгуки можуть втрачати актуальність, наприклад, якщо недолік, про який написав гравець, вже виправлений.
  •   Відгуки з сайту не завжди справжні. Звучить неприємно, але це так. У ряді випадків самі букмекерські компанії не замовляють позитивні відгуки про себе або негативні - про своїх конкурентів.

Як в цьому розібратися? Як використовувати інформацію з відгуків? Де реальні відгуки, а де накручені? Давайте спробуємо зрозуміти.

Звідки з'являються відгуки?

Прийнято вважати, що відгуки пишуть гравці, які діляться своїм досвідом, враженнями про того чи іншого букмекера. Найчастіше так і є, проте відгуки можуть з'являтися і по іншому.

Наприклад, вони можуть бути накрученними: до такого способу формування своєї репутації в Інтернеті вдаються або букмекери‑одноденки (сайти‑шахраї, які не мають державної ліцензії на прийом ставок), або молоді БК, які тільки починають свою онлайн‑діяльність . Втім, замовні відгуки можуть бути написані і на користь досить великих і відомих компаній. Відзначимо ще один важливий момент: накручені або замовні відгуки не завжди бувають хвалебними: хтось може розміщувати в тому числі і негативну думку про конкурентів.

Іноді букмекери цілком відкрито можуть просити своїх гравців написати відгук, в обмін на бонус. Комусь здасться, що це нечесно, але на це можна подивитися і з іншого боку: адже якщо людина грає у цього букмекера і ставить на його сайті свої гроші, значить, він зробив усвідомлений вибір. Так чому б не розповісти про свій позитивний досвід в обмін на якесь заохочення?

Відгуки про букмекерів часто бувають негативними

Це дійсно так, але з цього не варто робити категоричних висновків. Насправді, таке відбувається не тільки з букмекерами: на якій би товар або послугу люди ні залишали відгуки з власної волі. Дуже часто це буде висловлювання невдоволення.

Коли клієнта все влаштовує, він ... просто грає, навіть не згадуючи про те, що можна залишити відгук, наприклад, на якомусь тематичному сайті. Навіщо? Тільки якщо в обмін на якісь пропозиції, бонуси і інше. І такі відгуки найчастіше будуть дуже короткими, сухими, з констатацією конкретних моментів.

А ось коли гравець розчарувався, зіткнувся з якимись проблемами, труднощами з виведенням коштів, розрахунком ставок, то тут ситуація буде зовсім іншою: відгук виходить насиченим, емоційним, часто рясніє перебільшеннями. Саме такі відгуки запам'ятовуються.

Варто мати на увазі, що не завжди гравці, котрі залишають негативні відгуки про роботу букмекерів, мають рацію. Дуже багато незадоволених думок про букмекерські контори з'являється виключно тому, що гравець просто не розібрався в правилах розрахунку ставок і чекав іншого результату. Трапляється і таке, що «наїздом» на букмекера гравець намагається замаскувати власні неправомірні дії.

Звичайно, це не означає, що всі негативні відгуки несправедливі: у любителів ставок виникає маса і цілком справедливих претензій до букмекерських контор. І це - аргумент на користь знайомства з відгуками перед вибором сайту для своєї гри: чужий досвід може дати корисну інформацію.

Де шукати реальні відгуки про букмекерів?

Відразу відзначимо, що куплений відгук можна зустріти де завгодно. Проте відзначимо місця, де присутній найбільший ризик натрапити на не зовсім правдивий відгук про роботу букмекерських контор.

Лендінги

Це спеціально створені односторінкові сайти, які мають на меті створити певне враження про компанію. Можна побачити багато коментарів, які з великою часткою ймовірності написані однією людиною.

Соціальні мережі

Популярність соціальних мереж привела до появи замовних відгуків у вигляді окремих постів, коментарів. Є цілі пабліки з «живими» відгуками про букмекерів.

Неспеціалізовані сайти

Найчастіше це сайти про різні способи заробітку в Інтернеті, які не спеціалізуються саме на роботі з букмекерськими конторами і всіма способами намагаються залучити своїх рефералів до того чи іншого букмекера.

Правдиві і реальні відгуки про букмекерські контори з великою часткою ймовірності можна зустріти на спеціалізованих сайтах. Це можуть бути форуми, де спілкуються люди, тісно пов'язані з грою в БК. Також серед них і великі тематичні сайти, присвячені діяльності БК. На таких сайтах можна не тільки залишити свій відгук, а й отримати допомогу у вирішенні конкретних ситуацій. Ці майданчики співпрацюють з представниками букмекерських контор у вирішенні спірних питань.

Як відрізнити реальний відгук від накрученого?

Відгуки про букмекерів чи можна їм довіряти та де шукати справжні

Якихось єдиних способів і методів, щоб відразу ж відрізнити реальний відгук від написаного на замовлення, немає. Пропонуємо звернути увагу на кілька моментів, які можуть допомогти як мінімум скептично ставитися до написаного.

  • Замовні відгуки пишуться, по‑перше, людьми, які не розуміють специфіки роботи букмекера і гри на ставках. І по‑друге, найчастіше такі завдання виконуються за шаблоном. А значить, в них часто фігурують схожі подробиці, обсяг, фрази.
  • Реальні відгуки від справжніх гравців з'являються в випадкове час, тоді як замовні часто публікуються пачками, коли отримане замовлення треба виконати до певного часу. Якщо на ресурсі довгий час не було жодного відгуку, а потім за короткий термін вони з'явилися відразу у великій кількості, це дуже підозріло.
  •  У накручених відгуків найчастіше немає конкретних деталей, подробиць. А якщо і є, то вони можуть абсолютно не збігатися з реальністю. Наприклад, якщо автор відкликання ніколи не використовував мобільний додаток букмекера, то всі його функції та недоліки описати просто не зможе. Тому буде використовувати загальні фрази і ту інформацію, яка розміщена на офіційному сайті букмекерської контори.
  • Для того щоб переконати читача у своїй чесності, в замовних відгуках також може бути згадано якесь невеличке зауваження або недолік, з яким слідом знаходиться виправдання.

Замість висновку

Безсумнівно, при виборі букмекерської контори варто звертати увагу на відгуки гравців. При цьому слід обережно ставитися до всього написаного і вибрати для себе перевірені сайти чи форуми з відгуками, а саме ті, які давно працюють і на яких спілкуються реальні гравці.

Перед тим як грати у конкретного букмекера на великі суми, ніщо не заважає самому випробувати всі послуги на власному досвіді, роблячи невеликі ставки. Принцип «довіряй, але перевіряй» в нашому випадку буде найоптимальнішим рішенням.

Коментарі

0

Ще по темі

Якого букмекера вибрати? Головне для бетторів-новачків
Навчання
Якого букмекера вибрати? Головне для бетторів-новачків
Як заробити на ставках і чи реально це
Навчання
Як заробити на ставках і чи реально це
Букмекерські вилки - наскільки це безпрограшна стратегія ставок
Навчання
Букмекерські вилки - наскільки це безпрограшна стратегія ставок
Стратегія ставок «коридор» плюси и мінуси, приклади використання
Навчання
Стратегія ставок «коридор» плюси и мінуси, приклади використання
Прогнози на спорт що повинен знати гравець
Навчання
Прогнози на спорт що повинен знати гравець

Усі матеріали

6