BookmakeRReview

Обзор БК Parimatch: ставки, коэффициенты и игра с мобильных устройств

Букмекерська контора не має ліцензії на діяльність в Україні.

Огляд букмекера «Паріматч»: ставки, коефіцієнти та live‑сервіс

Букмекерська контора Паріматч - один з найстаріших і найбільших букмекерів України, який працює на ринку з 1994 року. Букмекерська контора була офіційно створена в Києві на ім'я ТОВ «Бетрінг». Компанія має ліцензію Кюрасао. Сайт Паріматч - це офіційний букмекер, який працює на території країни на законних підставах. Гравці можуть бути впевнені в надійності цього букмекера, так як ніяких санкцій блокувань та інших санкцій з боку держави по відношенню до цієї компанії не пред'являється.

Зараз букмекер представлений більш ніж в десяти країнах світу. В добу всі сайти букмекера відвідують близько 480 тисяч чоловік. За цим показником «Паріматч» входить до світової п'ятірки кращих. Компанія веде активну маркетингову діяльність. Так, особами бренду стали Майк Тайсон, Конор Макгрегор, Андрій Тихонов, музикант Баста і інші відомі представники спорту і поп‑культури.

Огляд офіційного сайту

Офіційний сайт БК Пріматч працює вже протягом десятиліть. За цей час, дизайн сайту оновлювався кілька разів. Багато експертів і прості користувачі вважають, що після грамотної оптимізації старої версії сайту, остання версія візуально схожа на закордонні ресурси і є однією з найбільш зручних в країнах СНД.

На новому сайті гравці нарешті отримали повнофункціональний статистичний розділ з високою якістю інформації. Також беттори можуть дивитися прямі онлайн відеотрансляції (ця опція доступна тільки при позитивному балансі ігрового рахунку). Для сучасних активних користувачів надана можливість робити ставки з мобільних пристроїв. Також букмекерська контора має власне мобільний додаток.

Досвідчені гравці відзначають, що за функціональністю і дизайну, сайт цього букмекера є одним з найкращих, серед аналогічних компаній.

Платежі

Вносити і виводити кошти на сайті Паріматч дуже просто. Щоб внести баланс на рахунок, потрібно:

 • Зайти на сайт parimatch.com.
 • Вибрати одну із запропонованих платіжних систем.
 • Ввести необхідну валюту і суму.
 • Виконати всі згідно з інструкцією.

Якими способами можна поповнити баланс:

 • Банківська картка Visa / MasterCard або банківським переказом.
 • Електронний гаманець.
 • Інтернет банкінг.
 • Термінал.
 • Мобільні платежі.

Мінімальна і максимальна сума поповнення банківською картою: від 25 до 14999 гривень. Вивести виграні гроші можна в такий спосіб:

 • Банківські картки.
 • Електронний гаманець
 • Мобільні платежі.
 • Розрахунковий рахунок в банку.

Перш ніж ввести гроші на рахунок і вивести їх, ретельно прочитайте правила і умови, зазначені на сайті букмекерської контори. Мінімальна і максимальна сума для виведення на банківську карту: від 100 до 10000 гривень.

Що пропонує БК Паріматч

Букмекерська контора Паріматч - це більше, ніж просто стандартний сайт для ставок на спорт. Крім основних видів спорту, тут можна робити ставки на політику, події в світі. Також букмекер пропонує різні азартні ігри, починаючи казино і спортивним покером, закінчуючи слотами і лотереями.

Ставки Прематч

У розділі зі ставками на спорт, пропонується до 30 різних видів спорту, починаючи футболом, закінчуючи флорболом. Кожен розділ продуманий до дрібниць, тут можна поставити на нижчі дивізіони, а також зустрічі резервних складів команд.

Що стосується розпису, то вын дуже широкий. Від 500 до 800 допів на самі «топові» футбольні матчі, а тенісі ще краще: безліч гандикапів, тоталів, ставок на точний рахунок гейму/сету/матчу, солідний перелік індивідуальних результатів і статистичних показників.

Ставки Live

В даному розділі гравці можуть робити ставки в режимі реального часу. У лайв можна швидко перемикатися з одного виду спорту на інший за допомогою меню у верхній частині сторінки. Тут представлені і поточні матчі і ті, які повинні початися найближчим часом.

В середньому тут надається щодня до 200 подій, здебільшого футбол, хокей, теніс і баскетбол.

Маржа

Це важливий момент для кожного беттора, який займається ставками на спорт не тільки заради задоволення. БК Паріматч намагається робити умови максимально вигідними для гравців, тому пропонує лояльний розмір маржі, який краще за середній показник на ринку.

Маржа на основні результати - 4‑7%, на допи - 7‑9%, на екзотику - до 12%. Такі цифри справедливі для всіх видів спорту, і величина маржі визначається тільки цінністю події. На топових футбольних лігах контора заробляє приблизно 4%, на баскетболі, хокеї і тенісі - близько 5%.

Висновок

Букмекерська контора Паріматч викликає у гравців тільки позитивні емоції. Тут хороша лінія, високі коефіцієнти, широкий Live і відмінний розпис. Компанія завжди діє в інтересах клієнтів, швидко проводить виплати, оперативно реагує на будь‑які питання, допомагає вирішити проблеми.

Єдиний мінус - невелика кількість акцій і бонусів. В цілому, БК Паріматч - це зручний і надійний букмекер як для новачків, так і для професіоналів.