BookmakeRReview
Навчання

Прогнози на спорт що повинен знати гравець

Прогнози на спорт що повинен знати гравець

Щоб претендувати на успіх в ставках, необхідно збирати, аналізувати і систематизувати досить великі обсяги інформації. На основі отриманих даних складається прогноз, а на основі прогнозу, в свою чергу, вибирається ставка. Як все це працює, хто робить прогнози на спорт і чи можна навчитися робити їх самому?

Якщо сказати просто, спортивний прогноз - це певне припущення або очікування, яке визначає, яка ставка буде доречною в конкретній ситуації. Це припущення/очікування може бути засноване на різних факторах:

  • хтось спирається виключно на інтуїцію;
  • хтось підходить до вибору ставки більш усвідомлено і проводить аналіз.

Перший метод досить поширений, проте досвідчені гравці на ставках ставляться до такого способу вибору ставок зі зневагою. І навіть не вважають це прогнозом. У цьому матеріалі ми будемо говорити про прогноз як про результат повноцінної розумової роботи (аналізу).

Зрозуміло, що другий підхід здатний знизити ризик програшу завдяки «озброєності» потрібною інформацією. Це аналіз попередніх виступів опонентів, стану здоров'я учасників події, погоди, мотивації, положення в турнірній таблиці і навіть сімейних обставин. В окремих випадках враховуються ще й інші фактори, які впливають на результат змагання - це залежить від виду спорту і не тільки.

Чим більше гравець знає про нинішній стан спортсмена або команди, тим менше ймовірність банальної помилки у виборі ставки.

Прогнози на спорт від професіоналів: наскільки це надійно?

В Інтернеті можна знайти безліч сайтів, де публікуються прогнози на спорт: десь їх можна купити, десь можна прочитати безкоштовно. Найчастіше їх дають наступні групи людей:

  • звичайні спортивні вболівальники;
  • люди, професійно пов'язані зі світом великого спорту: часто це колишні спортсмени або тренери, а також спортивні журналісти або коментатори;
  • досвідчені гравці на ставках.

Буває так, що прогноз написав професіонал, що працює в спортивній журналістиці, але ще частіше аналіз робить звичайний беттор, який захоплюється спортом і ставками.

Потрібно розуміти, що в більшості випадків прогнози на спорт роблять такі ж звичайні користувачі Інтернету, як і здобувачі таких прогнозів. Дійсно, вони можуть знати більше, але і їх прогноз не можна сприймати як гарантію виграшу ставки.

Є кілька способів отримання необхідної інформації по конкретному спортивної події. Про них - нижче.

  • Самостійне прогнозування. Гравець вивчає і аналізує всі можливі аспекти і фактори, що впливають на кінцевий результат в обраному виді спорту.
  • Звернення до професіоналів. Беттор платить за підписку на платні прогнози професійних прогнозистів.
  • Знаходження інформації в Інтернеті. Гравець шукає прогнози в Мережі на профільних спортивних сайтах, де є публікації експертів.

Якщо беттор не бажає витрачати ні свого часу, ні фінанси, оптимальним буде останній варіант. Але в такому разі не може не виникнути питання - навіщо якомусь професіоналові ділитися своїми знаннями у вигляді прогнозу безкоштовно, якщо він може заробляти на цьому гроші сам?

Відповідь криється в психології людини: будь‑який прогнозист жадає, щоб його талант і заслуги були визнані. В Інтернеті вистачає сайтів, різних форумів, присвячених ставками, де є найрізноманітніші конкурси, системи рейтингів прогнозистів, і навіть часто розігруються справжні грошові призи.

Як робити прогнози на спорт, і чи варто це зусиль та часу?

Прогнози на спорт що повинен знати гравець

Будь‑яка людина може спробувати скласти прогноз сама - браку інформації в наш час немає. Щоб скласти правильний, точний і виграшний прогноз, потрібно не просто озброїтися бажанням зробити щось таке. У беттора має бути максимально повне уявлення про взятий вид спорту і супутні фактори, які будуть впливати на кінцевий результат. Без розуміння внутрішньої кухні конкретного виду спорту влазити в прогнозування не варто в принципі. В цьому і криється відповідь на питання «чи варто пробувати свої сили в прогнозуванні?».

Інша справа - якщо перед нами, наприклад, початківець беттор, але при цьому досить досвідчений спортсмен, який мав відношення до конкретного виду спорту, і знає його специфіку.

Якщо ви все ж хочете спробувати свої сили в прогнозуванні, потрібно озброїтися терпінням і великими обсягами інформації. Для складання якісних прогнозів потрібно користуватися профільними сайтами, що дають максимально точну інформацію про стан спортсменів і команд, що вказують на показники статистики, погодні умови і т.д. Не поспішайте ставити після своїх прогнозів навіть у випадку, якщо кілька з них поспіль виявляться точними. Пройдіть невелику віртуальну дистанцію - робіть ставки на папері, щоб краще зрозуміти свої можливості.

Чужі прогнози: плюси і мінуси

Ви все ж вирішили скористатися прогнозом зі сторони. Щоб не потрапити в неприємну ситуацію, потрібно заздалегідь врахувати кілька важливих нюансів.

Багато людей, які складають прогнози, мають до спорту безпосереднє відношення. Часто це колишні спортсмени або тренери, які можуть поділитися чітким уявленням про те, як відбувається підготовка до ігор, і знають найтонші деталі такого процесу.

Крім практичних знань, експерти в прогнозуванні наділені навиком аналізу великої кількості показників статистики. Такі знання в чималоій ступені збільшують точність прогнозів. Поєднання досвіду з докладною інформацією дійсно дозволяє вибирати максимально ефективні варіанти ставок.

Але все це добре в теорії, і швидко перетвориться в один жирний «‑», якщо підійти до вибору «вашого» аналітика неправильно. Для початку потрібно розуміти, що сайт, на якому будуть братися прогнози, повинен бути досить авторитетним і перевіреним. Шукайте реальні відгуки людей, яким можна довіряти. Якщо мова йде про платні прогнози, то сумлінні аналітики, як правило, спочатку дозволяють отримати свій продукт без плати - що називається, на пробу. Важливий і зв'язок з продавцем. У разі якщо у вас з'являться додаткові питання або бажання отримати більше доказів «майстерності» обраного прогнозиста, адекватний аналітик на зв'язок вийде.

Чи працюють прогнозисти на контори?

Закінчимо спростуванням одної з головних помилок гравців (як правило, недосвідчених). Букмекери насправді не зацікавлені в тому, щоб у них були «свої» прогнозисти на сторонніх ресурсах. І аналітики, що займаються продажем своїх прогнозів, і ті, хто дає безкоштовні поради, насправді, як правило, працюють на себе.

Більш того, тим прогнозистам, які продають свою працю, вигідно, щоб їх бачення приносило клієнту виграш, а не навпаки. В іншому випадку такі аналітики швидко виявляться без доходу. Думати ж про те, що контора на ділі виплачує тим чи іншим прогнозистам гроші за «потрібні» прогнози можна, але це досить наївна позиція. Хоча б тому, що за допомогою залучення великої кількості клієнтів успішний аналітик зможе заробити точно більше. Тому говорити про якусь «змову», існуючу між прогнозистами і конторами, можна хіба що окремих випадках.

Коментарі

0

Ще по темі

Якого букмекера вибрати? Головне для бетторів-новачків
Навчання
Якого букмекера вибрати? Головне для бетторів-новачків
Як заробити на ставках і чи реально це
Навчання
Як заробити на ставках і чи реально це
Букмекерські вилки - наскільки це безпрограшна стратегія ставок
Навчання
Букмекерські вилки - наскільки це безпрограшна стратегія ставок
Стратегія ставок «коридор» плюси и мінуси, приклади використання
Навчання
Стратегія ставок «коридор» плюси и мінуси, приклади використання
Відгуки про букмекерів чи можна їм довіряти та де шукати справжні
Навчання
Відгуки про букмекерів чи можна їм довіряти та де шукати справжні

Усі матеріали

6