BookmakeRReview
Навчання

Як заробити на ставках і чи реально це

Як заробити на ставках і чи реально це

Ті, хто подумує про те, щоб почати грати в букмекерських конторах, нерідко вважають, що заробіток на ставках вони можуть зробити своїм основним джерелом доходу. Правда, реальних історій про те, що хтось із наших знайомих і близьких живе, забезпечує себе і свою сім'ю тільки за рахунок ставок протягом тривалого відрізка часу, не так багато. Зате ми постійно чуємо про міфічні цифри прибутку зі згадуванням від 1 до 5% гравців букмекерських контор, які стабільно на дистанції знаходяться в плюсі. І в голову закрадається думка: «А чому я не можу потрапити в цей список обраних?» Наскільки все просто і чи можна заробити на ставках? Спробуємо розглянути деякі моменти.

Любов до спорту і заробіток на ставках

Думки про можливий заробіток за допомогою ставок найчастіше народжуються в голові тих, хто в тій чи іншій мірі цікавиться спортом. Однак насправді часто виходить, що захоплення певним видом спорту і доскональне знання всіх тонкощів не є запорукою успіху в ставках. Адже в цій справі своя специфіка, свої особливості і тонкощі, пов'язані з численними поняттями. І їх потрібно вивчати так само, як і певний вид спорту.

Безсумнівно, без знання особливостей видів спорту в ставках не обійтися. Хоча б навіть для того, щоб не потрапити в пастку при розрахунках в букмекерських конторах. Однак для повноцінної гри і можливого заробітку цього буде мало.

Ставки без ризику: міф чи реальність?

Часто на просторах Інтернету можна зустріти таке поняття, як «ставка без ризику». Букмекери використовують це словосполучення в своїх бонусних акціях, пропонуючи зареєструватися і зробити безкоштовну ставку. Є і шахрайські схеми з продажу прогнозів, договірних матчів з гарантією мало не в 100%. У численних телеграм‑каналах, групах сайту «ВКонтакті» і в інших соціальних мережах можна зустріти велику кількість пропозицій по продажу прогнозів. Саме тут новачків в ставках на спорт чекає величезний ризик втратити свої гроші. Причому як на покупці прогнозу, так і безпосередньо на програній ставці. Більшість таких сервісів - це один із способів заробітку в Інтернеті, не більше того. І заробіток йде за рахунок довірливих клієнтів.

Насправді, звичайно, ставка без ризику - більше міф, ніж реальність, адже сама по собі гра на ставках тісно пов'язана з ризиком (до слова, частково саме тому вона і приваблива). Тут є можливість залишитися у виграші - це безумовно. Але говорити про відсутність ризиків в цьому захопленні не доводиться. Розглянемо коротко основні з них.

  • Ризик злити ігровий банк (програти).

Наскільки б досконально не розбирався гравець в своєму виді спорту, в ставках на спорт немає поняття «стовідсоткова гарантія виграшу». Існує величезна кількість прикладів, коли програвали явні фаворити, коефіцієнт на перемогу яких не доходив навіть до позначки 1.10. У 2019 на тенісному турнірі категорії Мастерс Новак Джоковіч грав проти німецького тенісиста Філіпа Кольшрайбера. Коефіцієнт на перемогу першої ракетки світу перед матчем становив 1.04. Однак це не завадило Кольшрайберу перемогти в двох сетах з рахунком 6:4, 6:4.

Ніхто з беттерів не застрахований від форс‑мажорних обставин, які відбуваються по ходу матчів: видалення гравця, травма, суддівська помилка, зміна погодних умов.

Тут же ще відзначимо і таке поняття, як «осідання», коли навіть у найдосвідченіших каперів слідують невдалі серії в ставках, і ігровий банк зменшується, «просажується».

  • Ризик виявитися лудоманом.

Ставки на спорт - це гра. А в будь‑якій грі завжди присутній ризик перейти певну межу, коли захоплення стає хворобою. У випадку зі ставками це не рідкість. І особливо небезпечна ця хвороба через її зв'язки з серйозними фінансовими втратами.

  • Ризик втратити своє захоплення.

До моменту першої ставки в букмекерській конторі людина була захоплена певним видом спорту, з цікавістю дивилася матчі, вболівала за свої улюблені команди. Ставки можуть погубити це, адже на перший план виходить не сам процес гри команд або спортсменів, а виграш того чи іншого ув'язненого парі.

Отже, ні в якому разі не можна стверджувати, що ставки без ризику - це реальність. Однак не все так сумно. Існує величезна кількість способів, як можна мінімізувати ризики.

Як заробити на ставках і чи реально це

Як зменшити ризики в ставках і частіше вигравати?

Ризик і ставки на спорт - поняття нероздільні. Від цього не застраховані ні досвідчені каппери, ні новачки. Однак відмінність між ними полягає в тому, що професійні гравці знають численні способи зменшення ризику в ставках. Розглянемо деякі варіанти, які допоможуть тримати на плаву свій ігровий банк і, по можливості, збільшити його.

  • Виділити для себе в якості ігрового банку ті гроші, які не впливають докорінно на ваше фінансове благополуччя.

Це повинні бути кошти, які людина може дозволити собі для розваги і не шкодувати про їх втрату.

  • Використовувати обережну і комфортну для себе фінансову стратегію ставок.

Єдиної і оптимальної для кожного гравця фінансової стратегії управління своїм банкроллом немає. Досвідчені беттери рекомендують використовувати для ставки на одну подію не більше 1‑3% від ігрового банку. Ні в якому разі не варто навіть на стовідсотковий «вірняк», «бетон», «залізо» ставити весь банк.

  • Робити ставки на те, в чому розбираєшся.

Ринок азартних ігор і лінії букмекерських контор насичені численними пропозиціями для укладення парі. Повною мірою охопити все одній людині неможливо. Досвідчені беттери мають свій набір видів спорту, ліг, команд, про які знають багато. Очевидно, що такі підходящі події не будуть проходити щодня протягом доби. А адже в лінії букмекерів події йдуть безперервно, велика спокуса заграти то, в чому в повній мірі не розбираєшся, просто щоб грала якась ставка. Цього варто уникати, адже непросто відразу розібратися в незнайомому виді спорту або чемпіонаті.

  • Встановити для себе максимально допустиму суму ставок на ігровий день.

Гра ва‑банк - це шлях в нікуди. Однак навіть у разі використання обережною фінансової стратегії варто встановити для себе денний ліміт. Тим самим ви себе убезпечите від емоційних спроб відігратися відразу ж після програшу. Наприклад, при загальному ігровому банку в 1000 гривень можна встановити максимальний поріг в 80 гривень для ставок протягом ігрового дня.

  • Не робити ставки на явні помилки в лінії букмекерських контор.

Коли в лінії присутні яскраво виражені помилки (наприклад, команди і коефіцієнти переставлені місцями), то частіше за все буде повернення таких ставок. У гірших випадках букмекер заблокує ігровий рахунок.

  • Вибрати для гри на ставках надійного букмекера.

Надійність букмекерської контори - це не тільки привабливі коефіцієнти, великий вибір позицій для ставок, але і гарантія виплати виграшу. Рекомендуємо використовувати для ставок легальні букмекерські контори.

Ставки на спорт - це гра чи заробіток?

Отже, в якому ж ракурсі варто розглядати ставки на спорт? В першу чергу, ставки - це гра, яка викликає інтерес, дає адреналін, тренує мозок, дозволяє відволіктися від насущних проблем. У будь‑якій грі можна вигравати. У випадку зі ставками виграш буде виражатися в своєрідному грошовому бонусі, додатковому доході.

Ставитися до ставок на спорт як до постійного і єдиного джерела доходу і способу заробітку не варто. Ставки без ризику неможливо собі уявити. Можна лише мінімізувати можливі збитки, але не більше того. А це вже ставить під серйозну загрозу можливість стабільно і регулярно заробляти і забезпечувати себе.

Але як же той самий невеликий відсоток успішних гравців, про яких ми чуємо постійно? А хто‑небудь бачив точні і конкретні дані і статистичні викладки по цих гравцях? Може бути, це комусь вигідно - підтримувати таку надію: «Хто, якщо не я, потраплю в число обраних» ...

Коментарі

0

Ще по темі

Якого букмекера вибрати? Головне для бетторів-новачків
Навчання
Якого букмекера вибрати? Головне для бетторів-новачків
Букмекерські вилки - наскільки це безпрограшна стратегія ставок
Навчання
Букмекерські вилки - наскільки це безпрограшна стратегія ставок
Стратегія ставок «коридор» плюси и мінуси, приклади використання
Навчання
Стратегія ставок «коридор» плюси и мінуси, приклади використання
Відгуки про букмекерів чи можна їм довіряти та де шукати справжні
Навчання
Відгуки про букмекерів чи можна їм довіряти та де шукати справжні
Прогнози на спорт що повинен знати гравець
Навчання
Прогнози на спорт що повинен знати гравець

Усі матеріали

6