BookmakeRReview
Навчання

Стратегія ставок «коридор» плюси и мінуси, приклади використання

Стратегія ставок «коридор» плюси и мінуси, приклади використання

Велика кількість варіантів фор і тоталів на окремо взяті матчі в лінії букмекерських контор може призводити до серйозної розбіжності в показниках і утворення так званих «коридорів» в ставках. У зв'язку з цим і з'явилася окрема стратегія «Коридори», з якою ми пропонуємо вам ознайомитися.

Стратегія «Коридори» спочатку використовувалася в ставках на баскетбол. Саме в цьому виді спорту найбільш широка розпис, великий діапазон фор і тоталів, висока результативність. Однак поступово ця стратегія набула поширення в ставках на футбол, хокей, теніс, гандбол та інші види спорту.

Стратегія має й інші назви: «штани», «мідл», «тунелі», «вікна». Англійський термін - middles.

Для використання стратегії «Коридори» рекомендується мати рахунки в декількох букмекерських конторах. Тоді у гравця буде можливість вибирати найбільш привабливі коефіцієнти і показники фор і тоталів. Робити ставки по стратегії можна як в прематч, так і в режимі лайв.

В основі методу - дві ставки на одну і ту ж подію, коли один варіант виграє в будь‑якому випадку, а для заходу другого вибору є ймовірність потрапити в «коридор» - своєрідний простір, різницю в показниках фори або тотала. Наприклад, тотал більше 2,5 голів в футбольному матчі і тотал менше 3,5 в тій же самій грі. Якщо команди в сумі заб'ють рівно три м'ячі, то зіграють обидві ставки, що буде означати потрапляння в коридор і отримання максимального прибутку. За іншої кількості забитих м'ячів зіграє тільки одна ставка, втрати будуть не настільки істотні і на дистанції компенсуються прибутком при попаданні в «коридори».

Слід зазначити, що не всі події можуть підходити під цю стратегію. Для того щоб був безпосередньо «коридор», потрібні відмінності в коефіцієнтах на ймовірність однї і події у різних букмекерів. Наведемо приклад можливого «коридору» по тоталам в баскетбольному матчі.

Приклад «коридору» на тотал в баскетболі

Припустимо, в баскетбольному матчі Євроліги між клубами ЦСКА і «Хімки» в одній букмекерській конторі пропонується ставка на тотал більше 165,5 очок з коефіцієнтом 1.95. У іншого букмекера в цьому ж матчі коефіцієнтом 1.95 оцінюється інший тотал - менше 170,5 очок. Це означає, що аналітики букмекерських контор по‑різному оцінили ймовірність подій. Відповідно, виходить різниця, простір ( «коридор») в 5 очок. Зробивши дві ставки по 500 гривень на ТБ 165,5 очок і ТМ 170,5 очок, гравець одну з них виграє в будь‑якому випадку. Навіть якщо друга ставка буде невдалою, збиток складе всього 25 гривень. Однак є ймовірність, що команди в сумі наберуть 166, 167, 168, 169 або 170 очок. При такому варіанті зіграють обидві ставки, що буде означати потрапляння в «коридор» і отримання чистого прибутку по матчу в 950 гривень.

Наведений приклад демонструє сутність стратегії «Коридори» в ставках на баскетбольні тотали. Це простий «коридор» з рівними коефіцієнтами. Однак котирування можуть бути будь‑якого значення. При цьому потрібно буде розрахувати суми на кожну з двох ставок таким чином, щоб при програші одного з варіантів загальна втрата була мінімальною. Для цього використовуються калькулятори вилок. Наприклад, у наведеному вище прикладі з матчем ЦСКА - «Хімки» можна розширити діапазон коридору по тоталом до 7 очок. Для цього у одного букмекера потрібно зробити ставку на тотал більше 163,5 очок з коефіцієнтом 1.85, а в іншого букмекера - на тотал менше 170,5 очок з коефіцієнтом 1.95. За допомогою калькулятора вилок розраховуються суми двох ставок, щоб при непотрапляння в «коридор» збиток був мінімальним. Із загальної суми в 1000 гривень робимо ставку в 513.16 гривень на ТБ 163.5 очок і ставку в 486.84 гривень на ТМ 170.5 очок. У разі непотрапляння в «коридор» загальний мінус складе 50.66 гривень. Якщо ж команди наберуть в матчі від 163 до 170 очок, то гравець потрапить в «коридор» і отримає прибуток в розмірі 898.68 гривень.

Для повноцінного використання стратегії «Коридори» досвідчені гравці шукають в лініях букмекерських контор істотні розбіжності в оцінці ймовірностей і в виставлених коефіцієнтах. Є можливість знайти діапазон в 10 і більше очок. В мережі Інтернет існують спеціальні сервіси, які відстежують розбіжності в виставлених Тоталів в тій чи іншій букмекерській конторі і допомагають гравцям в пошуках коридорів. Найчастіше це сервіси пошуку вилок, де в окремих вкладках є доступ до «коридорів».

Досвідчені гравці використовують в баскетболі стратегію «Коридори» в поєднанні ставок в прематч і в лайв. До матчу полягає парі на певний тотал. Баскетбол - динамічний вид спорту, і по ходу гри тотали можуть істотно злітати і падати. Спостерігаючи за тим, що відбувається на паркеті, гравець робить другу ставку тоді, коли різниця ( «коридор») досягає найвищої позначки і значно перевершує доматчевих показник в лінії.

Стратегія ставок «коридор» плюси и мінуси, приклади використання

Як використовувати стратегію «Коридори» в футболі, тенісі та хокеї

Найбільший інтерес стратегія «Коридори» представляє для використання в баскетболі. Однак і в інших видах спорту є можливість використання цього методу.

Футбол

У найпопулярнішому виді спорту у любителів беттінгу «коридори» можна знайти в ставках на перемогу фаворита при коефіцієнті 1.40‑1.50 і паралельної ставкою на перемогу аутсайдера з форою (+1,5) з коефіцієнтом 1.60‑1.70. Виходить запас в один гол: мінімальна перемога фаворита принесе виграш за двома ставками, при інших результатах буде невеликий загальний мінус.

Також можна використовувати для футбольного «коридору» тотали з запасом в один м'яч: ТБ 1,5 і ТМ 2,5; ТБ 2,5 і ТМ 3,5.

Теніс

У цьому виді спорту найбільш популярна тактика «Коридору» - ставка на основний результат у вигляді перемоги фаворита і паралельно - парі на Андердог з плюсовою форою по геймах. Також можна робити ставку на фаворита до гри, а прийнятну плюсову фору зловити по ходу матчу.

Хокей

Як і в футболі, «коридори» в ставках на хокей можна використовувати в Тоталах, форах, в поєднанні результату і плюсових фор на аутсайдера.

Плюси і мінуси стратегії «Коридори»

Будь‑яка стратегія - це всього лише певна система гри, в якій є свої плюси і мінуси. Стратегія «Коридори» не є винятком. В першу чергу, гравець повинен непогано розбиратися в тому виді спорту, на який збирається робити ставки. Адже сліпо покладатися тільки на відмінності в лінії і на підказки спеціалізованих сервісів не варто, при такому підході на дистанції з великою часткою ймовірності буде мінус. Важливо бути готовим до того, що можливі затяжні серії невдач. Уникнути втрати банку допоможе використання не найагресивніших фінансових стратегій.

Серед позитивних моментів стратегії «Коридори» виділимо наступні.

  • Невеликий ризик втрати всього ігрового банку. В кожному з матчів у гравця буде виграш мінімум по одній з ставок.
  • Використовувати стратегію можна навіть при наявності маленького початкового банку.
  • Пошук і знаходження серйозної відмінності в лінії і котируваннях означає, що один з виборів сам по собі валуйний, і є ймовірність мати в довгостроковій перспективі непоганий прибуток. При цьому варто і самому оцінювати вірогідність попадання результату події в «коридор».
  • На відміну від вилок, букмекери зазвичай не блокують гравців за використання стратегії «Коридори». Користувач, якщо дивитися з боку, робить класичні ставки на тотали і фори.

Є у цієї стратегії ставок і мінуси:

  • Повільний приріст банку. Все ж непросто регулярно на постійній основі потрапляти в «коридори».
  • Самостійний пошук «коридорів» в лінії з відмінностями в параметрах виставлених фор і тоталов без використання спеціальних сервісів займає велику кількість часу.

На що слід звернути увагу?

При використанні стратегії «Коридори» слід звернути увагу на кілька нюансів, які допоможуть уникнути невдач.

  • Слід вибирати такі букмекерські контори, де немає відмінностей в правилах розрахунку ставок. Наприклад, може відрізнятися розрахунок ставок в не дограних тенісних матчах, коли один букмекер при знятті тенісиста робить повернення по всіх ставках, незалежно від того, скільки було зіграно геймів і сетів, а інший оператор розраховує ставки на результат матчу при повністю зіграний першому сеті.
  • Якщо можливий програш по «коридору» на окремо взятий матч перевищує 10%, то краще відмовитися від такого вибору. Досвідчені гравці рекомендують грати на коридорах з ризиком втрати не більше 5% від загальної суми при двох зроблених ставках.

Коментарі

0

Ще по темі

Якого букмекера вибрати? Головне для бетторів-новачків
Навчання
Якого букмекера вибрати? Головне для бетторів-новачків
Як заробити на ставках і чи реально це
Навчання
Як заробити на ставках і чи реально це
Букмекерські вилки - наскільки це безпрограшна стратегія ставок
Навчання
Букмекерські вилки - наскільки це безпрограшна стратегія ставок
Відгуки про букмекерів чи можна їм довіряти та де шукати справжні
Навчання
Відгуки про букмекерів чи можна їм довіряти та де шукати справжні
Прогнози на спорт що повинен знати гравець
Навчання
Прогнози на спорт що повинен знати гравець

Усі матеріали

6