BookmakeRReview

Правила публікації відгуків на RR

Нам важливо, щоб відгуки на цьому сайті допомагали гравцям дізнаватися про букмекерів більше, а самим букмекерам - покращувати якість послуг і сервісів. Але це можливо тільки в тому випадку, якщо відгуки чесні, інформативні та корисні. Ось чому ми просимо дотримуватись правил при написанні і публікації відгуків.

 1. Тільки про букмекерів. Сайт RR не приймає відгуки по будь‑яких інших послугах або товарах. Ви можете залишати відгуки тільки про ліцензовані букмекерські контори, їх роботу, якість послуг і сервісів.
 2. Мова відгуків. Пишіть відгук російською або українською мовою. Не використовуйте транслітерацію і не пишіть відгук великими літерами (Caps Lock).
 3. Власний досвід. Розповідайте тільки про ваш особистий досвід гри у букмекера: відгук не може бути заснований на чутках або розповідях інших людей.
 4. Тільки відгуки, а не скарги. Робота сайту RR сконцентрована на зборі відгуків гравців: ми не займаємося розглядом скарг і врегулюванням суперечок між гравцями і букмекерами.
 5. Відповідність оцінці. Зміст відгуку повинен відповідати оцінці, яку ви поставили букмекеру.
 6. Інформативність. Відгук повинен бути інформативним: розкажіть, чому вам сподобалася, або не сподобалася обрана БК.
 7. Розмір відгуку. Текст відгуку повинен містити не менше 100 і не більше 2000 символів, враховуючи пробіли. Використовувати символи, що не додають відгуку інформативності, заборонено.
 8. Відповідність зображень. Прикріплені до відгуку скріншоти або фотографії повинні відповідати змісту відгуку і підтверджувати написане. Допустимий розмір зображень - не більше 5 Мб.
 9. Унікальність зображень. Скріншоти або фотографії до відгуку не повинні бути скопійованими з інших сайтів, відредагованими або залитими водяними знаками.

  У відгуках на сайті RR заборонено:

 10. Розміщувати спам і матеріали рекламного характеру. У тому числі номери телефонів, адреси, посилання на сторонні сайти, назви доменів, посилання на сторінки в соціальних мережах.
 11. Використовувати нецензурну лексику і прямі образи.
 12. Поширювати матеріали, що суперечать законодавству України.

Користувач дає згоду на публікацію і подальшу модерацію своїх відгуків співробітниками RR відповідно до правил, наведених вище.

Користувач несе відповідальність за достовірність відомостей, що містяться в залишених ним відгуках.

Користувач може змінювати (редагувати) або видаляти свої відгуки та оцінки тільки протягом 5 хвилин з моменту публікації на сайті.

Детальніше про те, як зробити свій відгук краще (з прикладами)