BookmakeRReview

Букмекерська контора Pin‑Up: огляд сайту

Букмекерська контора не має ліцензії на діяльність в Україні.

Огляд букмекера «Pin‑Up»: ставки, коефіцієнти та live‑сервіс

Букмекер Pin‑Up почав свою діяльність порівняно недавно - в 2016 році. Букмекерська контора більшою мірою орієнтована на гравців з країн СНД: Україна, Росія, Казахстан, Білорусь, Молдова. Управляється букмекерська компанія організацією Carletta Limited (Кіпр).

Сьогодні букмекер ставить перед собою амбітні цілі і хоче створити кращу платформу, яка буде відповідати світовим стандартам. Команда Pin‑Up складається з фахівців, які мають великий досвід роботи, як на ринку країн СНД, так і Європи. Компанія має ліцензію, працює цілком легально.

Реєстрація

Після реєстрації на офіційному сайті букмекерської контори, для користувача відкривається доступ до всіх функцій. Щоб пройти реєстрацію, потрібно заповнити спеціальну форму, вказати всі запитувані персональні дані:

 • Прізвище ім'я по батькові.
 • Дата народження.
 • Адреса проживання.
 • Номер телефону.
 • Пароль.

Далі потрібно вибрати ігрову валюту. При проходженні реєстрації потрібно заповнювати всі дані уважно, так як в подальшому їх змінити не можна. Завершальний етап реєстрації на сайті Pin‑Up - згоду з правилами компанії. На адресу електронної пошти відправляється лист з посиланням, після переходу по якому відбувається активація облікового запису.

Поповнення та виведення коштів

Букмекерська контора підтримує роботу з багатьма платіжними системами. Більшість з них можна використовувати не тільки для поповнення ігрового рахунку, але і для зняття коштів. Важливо пам'ятати, що як і в багатьох букмекерських конторах, в Pin‑Up виводити виграні кошти можна тільки тим способом, який використовувався при поповненні.

Серед варіантів для поповнення і виведення коштів:

 • кредитні або дебетові банківські картки (Visa, MasterCard);
 • електронні гаманці;
 • мобільні платежі;
 • оплата криптовалюта.

Щоб отримати свої гроші, потрібно почекати 2‑3 дня. Якщо використовується єдина система введення і виведення - процедура значно прискорюється. Контора встановлює ліміти на електронні перекази, тому гравці не мають можливості поповнювати баланс за допомогою одного великого платежу.

Лінія і коефіцієнти

Букмекерська контора Pin‑Up пропонує для гравців великий і якісний прематч. Широка лінія включає до 30 популярних видів спорту. Також компанія пропонує безліч нестандартних видів спорту, починаючи нетболом, закінчуючи боулінгом або серфінгом. Популярність лінії залежить від глибини розрахунку конкретного виду спорту.

Традиційно, найбільші розпису представлені в наступних видах спорту:

 • Футбол.
 • Хокей.
 • Теніс.
 • Єдиноборства.

Клієнти букмекера також можуть робити нестандартні прогнози на політику або події з галузі культури. Рівень коефіцієнтів - середній, але залежить від популярності спортивної дисципліни і статусу конкретної події.

Ставки в Live

У букмекерської контори є розділ Live, який заслуговує на самих позитивних відгуків. У лінії завжди можна знайти багато матчів з широкою розписом. Кожен з них супроводжується відмінно опрацьованою інформаційною графікою. Деякі події публікуються з можливістю перегляду відеотрансляції прямо на сайті.

Додавання будь‑якого типу парі в купон відбувається миттєво. Функція швидкої ставки дозволяє беттору вибирати розпис на окремі події в режимі Live. До роботи платформи у гравців немає ніяких нарікань. При перегляді відеотрансляцій, вони не затримуються і зависають.

Акціі і бонуси

Головна перевага букмекера в тому, що він надає для своїх клієнтів багато бонусів. Після реєстрації, кожен новий клієнт отримує до 125% бонусних коштів до першого депозиту. Крім привітального бонусу, букмекерська контора радує своїх клієнтів нагородами в вигляді Пінкоінов. Це внутрішня валюта сайту, за яку можна купувати бонуси.

Компанія часто проводить різні акції, за умовами яких гравець може отримувати повернення коштів за програші, фріспіни, подарунки за гри в слотах. Новачкам ця букмекерська контора сподобається, так як в перший час тут можна робити ставки, не використовуючи особисті кошти.

Служба підтримки

Служба підтримки букмекера завжди готова допомогти гравцям вирішити будь‑яку проблему. Представники технічної служби працюють цілодобово. Щоб зв'язатися з фахівцем, можна скористатися онлайн‑чатом, де для отримання відповіді знадобиться всього 1‑2 хвилини.

Висновок

Pin‑Up - молодий букмекер, який сповнений рішучості в найближчому майбутньому стати лідером ринку. Букмекерська контора підійде для нових гравців, які зможуть часто отримати різні бонуси.

Що стосується розпису, коефіцієнтів і зручності використання сайту, то тут букмекер як мінімум, не поступається іншим, більш іменитим конкурентам.